01021 м. Київ, вул. Грушевського, 28/2, н/п 43
+38 (063) 021-69-31

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції та благодійний фонд “ОВЕС” будуть діяти разом

 

Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції 15 лютого 2016 року проведено робочу зустріч з Благодійним фондом “ОВЕС”.

Голова Благодійного фонду “ОВЕС” Тетяна Руденко та керівник проекту “Добро жменями” Наталія Тарасова поінформували, що вони є організатором всеукраїнської акції зі збору пластику “Добро жменями”.

Як відомо, волонтери передають пластик переробникам, а кошти від них, отримані у якості благодійних пожертв, використовуються на допомогу у протезуванні бійцям АТО.

За 6 місяців акції з 29 червня по 31 грудня 2015 року зібрано 21 166,8 кг пластику, за результатами їх здачі в пункти прийому, на рахунок Благодійного фонду “ОВЕС” отримано 205 тис. гривень

Тетяна Руденко зазначила, що Благодійним фондом “ОВЕС” у 2015 році надано допомогу Сергію Тимощуку, бійцю 81-ї аеромобільної бригади, – на 120 тисяч гривень, у 2016 році Роману Дідері, бійцю 95-ї аеромобільної бригади – на 57 тисяч гривень.

Сергій Тимощук та Роман Дідера потребували протезування, ендопротезування.

Служба та Благодійний фонд “ОВЕС” домовились налагодити співпрацю та всебічно взаємодіяти в питаннях надання допомоги учасникам антитерористичної операції.

Було досягнуто принципової домовленості щодо можливості використання коштів, акумульованих на рахунку Благодійного фонду “ОВЕС”, для допомоги учасникам антитерористичної операції у протезуванні (ортезуванні), у разі перевищення грошової допомоги, передбаченої державою (довідково: сума грошової допомоги складає 2 480,4 тис. гривень), шляхом доплати Благодійним фондом “ОВЕС” різниці на спеціальний рахунок Служби, відкритий у Казначействі, для їх подальшого перерахування закордонному надавачеві спеціалізованої допомоги на підставі тристороннього письмового договору.

Служба вже поінформувала Благодійний фонд “ОВЕС” щодо трьох учасників АТО, які потребують такої допомоги.

У разі звернення до Благодійного фонду “ОВЕС” учасників АТО, які не звертались за допомогою у протезуванні до Служби і не отримували такої державної допомоги раніше, Благодійний фонд “ОВЕС” буде надавати таку інформацію Службі для взаємодії.

Новина на сайті Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції: Головне в нашій роботі – допомога кожному бійцю