01021 м. Київ, вул. Грушевського, 28/2, н/п 43
+38 (063) 021-69-31

Когда умолкнут все песни…

Коли стихнуть всі пісні, що залишите Ви своїм дітям?

Онукам, що подаруєте? Хатину збудовану за канадськими технологіями?

«Гостінку» 14 метрів на Куренівці? Лендровер, що знецінюється разом з гривнєю? Несприйняття “переселенців”?

Кому за заповітом відійде Ваша душа? Чи буде вона безсмертною чи буде вона мати цінність для Бога?

Спитаєте про це школярів Української школи №2, що невеличким колективом провели благодійний ярмарок саме для передачи коштів в БФ “ОВЕС” на допомогу пораненим бійцям.

Ми їхали за кришечками, а стали з цією школою одним цілим.

Збір кришечок у п’ятих класах започаткувала родина, що була вимушена виїхати з Криму.

Саме для цих школяриків сьогодні керівником проекту “Добро жменями” було проведено виховну годину на вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Ініціатива належала заступнику директора з виховної роботи Тетяні Григорівні.

Під час уроку до класу завітали учні старших класів. В школі проводився інтерактивний захід “Усний Журнал”, в якому діти розповіддю повертали усіх присутніх до подій дворічної давнини. Було вшановано пам’ять Героя Небесної Сотні, обухівчанина, Володимира Чаплинського.

На останок, до 15 кг кришечок та благодійних коштів (а всього було зібрано 2300 гривень) школа передала пораненим Ірпінського шпиталю ще й паперових ангелів Миру, зроблених зі сторінок мапи світу.

Коли стихнуть всі пісні, коли світанки наші стануть сивими, саме ці діти поведуть Україну у краще майбутнє. У те майбутнє, якого ми так прагнули 2 роки тому виходячи на свій Майдан.

У те майбутнє, дорога до якого висвітлена безсмертними душами Героів Небесної Сотні.