01021 м. Київ, вул. Грушевського, 28/2, н/п 43
+38 (063) 021-69-31

Сергій Тимощук. Перший пішов!

26s10_krishka1

13 грудня 2015 року боєць 81-ї аеромобільної бригади Сергій Тимощук повернувся з Польщі з протезом ноги. Саме Сергій став першим бійцем, якому половину вартості протезування було сплачено коштами, отриманими з благодійних пожертв пластику у рамках Всеукраїнської акції “Добро жменями”, що стартувала під егідою БФ “ОВЕС” 29 червня 2015 року.

Але для польського протезиста Лешика Клошевського, Сергій став вже сьомим українським військовим, якому встановлюють протез за кошти благодійників.

Майстер Лешек Клошевський має 30-ти річний досвід протезування, який розпочався з протетичної практики по лінії Червоного Хреста в Мозамбіку. Тодішні його пацієнти втрачали кінцівки, підриваючись на снарядах, завезених в тому числі з СРСР. «Я тридцять років воюю з Росією», – каже Майстер, маючи на увазі і ті давні часи, і теперішню війну Росії проти України. Після роботи в Африці, Майстер Лешек працював довгий час в Нідерландах. У 2011 році оселився на батьківщині, в польському містечку Ліманова. Всього ним самим та під його наглядом було зроблено 23000 протезів.

Голова БФ “ОВЕС” Тетяна Руденко особисто відзначила роботу протезиста почесною відзнакою фонду за милосердя та небайдужість. Сподіваємось, що це початок довгої та плідної співпраці на ниві благодійної допомоги захисникам України.

Всього на допомогу у протезуванні у рамках проекту “Добро жменями” Сергію Тимощуку було перераховано 120 000 гривень.