01021 м. Київ, вул. Грушевського, 28/2, н/п 43
+38 (063) 021-69-31

Проект “Добро жменями” у Запоріжжі. Рік перший.

Активісти ГО “Небо  без кордонів” приймали участь у проекті “Добро жменями” від самого старту.  Звозили зі всіх куточків і накопичували цілий рік на складі “Відкритого Університету”.

Для популяризації нашого проекту серед містян керівництвом ГО “Небо без кордонів”  Іриною Дяченко та Іриною Ярко було створено групу у фейсбуці “Добро жменями. Запоріжжя“, де відображались новини та події збору кришечок.

Здача зібраних за рік пластикових кришечок через ГО “Небо без кордонів” склала у червні 2016 року 1 501 кг.

Та це не єдиний внесок містян у наш проект. Протягом року, з перших днів акції “Добро жменями” популяризували проект у Запоріжжі також всі міські бібліотеки.

Через збір який вівся у запорізьких  бібліотеках протягом року проект “Добро жменями” отримав близько 700 кг пластикових кришечок та 150 кг пластикових пляшок:

Цікавим був випадок, коли 1 грудня 2015 року, саме в бібілотеку ім. Марка Вовчка міста Запоріжжя (філія №13 ) на вул. Автобусній, 9, бійці 27-ї Сумської реактивної бригади доставили з передової 150 кг пластикових пляшок.

Знайшли інформацію в інтернеті, визначили найзручніший маршрут для “попутки” і відправили пластиковий вантаж.

Таким чином, зробили свій внесок у очищення довкілля в зоні бойових дій та допомогу своїм пораненим побратимам.

Питання з пляшками вирішували у терміновому порядку, адже їх було надто багато ще й у дворі бібліотеки.

Пляшки були здані переробнику вторсировини у самому Запоріжжі, а кошти, у розмірі 600 грн (за 150 кг пляшок) – внесені на рахунок Благодійного фонду “ОВЕС” завідуючою бібліотекою ім. Марка Вовчка, Марією Федосенко.

Загальний внесок м. Запоріжжя у всеукраїнську акцію “Добро жменями” за рік ( 29.06.15-30.06.16р.р.) склав близько 2,3 тон пластику.

Завдяки проекту “Добро жменями” допомогу отримали двоє запорізьких воїнів, учасників бойових дій (АТО) на Сході України.

Олексій Аванесян – допомогу на 56 тисяч гривень у протезуванні

Василь Кравчук – допомогу 4 тисячи гривень на ліки в очікуванні опромінення