01021 м. Київ, вул. Грушевського, 28/2, н/п 43
+38 (063) 021-69-31

Ви “шалені” в своєму неспокою і жагою допомогти …

12654135_1004538886273268_264148644901198702_n

Ви РЕАЛЬНО КРУТІ… Українці!!!
Дівчата так довго чекали на транспортування,, то свята…то сніг, хуртовина,, то грип та ще щось… але на подвір”ї майже 1 тона кришечок …це були феєричні слова…

Але ж і погода сьогодні))) Гроза, вітер, сніг, сонце… Але нам робити своє. Змокли і померзли, але я впевнена, що не захворіємо! Благу ж справу робимо!))
Сьогодні ми відправили чергову партію кришечок на переробку. Близько тонни!!! Нагадаю, перші 400 кг. були здані 30 вересня. Сьогоднішня партія пластику допоможе стати на ноги нашому земляку Роману Дідері Таким чином ми віддячимо бійцю за наш спокій.
До слова, переробник до нас приїхав з Кіровограду аж)) Один чоловік родом з Донецької області, інший з Черкаської. Ось така географія)) За філіжанкою кави поговорили про ситуацію в країні, про життя, про екологію… Обіцяли приїхати влітку з сім’єю))
А тепер найважливіша і найприємніша частина посту – подяка усім, хто докладався до сьогоднішнього результату! Висловлюємо щиру подяку і захоплення нашим діточкам- учням Старосамбірської ЗСШ №1, учням Торгановицької школи, діточкам с.Княжпіль і Степану Олексину, учням Львіських шкіл № 93, та № 82, діточкам з вадами зору ДРЦ “ЛЕВЕНЯ”. Гуртівні посуду на вул.Зеленій у Львові, особисто Лена К. Навчальному центру Тераконсалт та особисто Василь Андруник, невтомним бджілкам з Кухня барикад (красуні-дівчата, всіх перезвати не зможу, тому відгукуйтеся)))) та найактивнішій сім’ї Мельникових (дядя Саша- Ви найкращий))), усім прихожанам церкви Вознесіння Христового, працівникам Макдональдсу. Нашим помічникам в районі- с.Воля та особисто Василина Усятицька, с. Стрілки (п.Мар’яне, соромно, але ми не знаємо Вашого прізвища). п.Марія Макаренко, жінка, чий син знаходиться зараз на східних рубежах – заслуговує особливої подяки і шани. Всім нашим землякам, хто приніс нам (чи до пункту збору) бодай одну кришечку, всім, хто допомагав перевозити- також велика подяка, бо як говорить один мій хороший знайомий: “Я-лише краплина в океані. Але всі ми і є той океан”. Надзвичайно приємно від вчинкуVadym Matiushko! Чоловік за першим же телефонним дзвінком погодився перевезти кришечки зі Львова до Старого Самбора. Сказав: “Всі ми люди”… Ось так, поки є такі ЛЮДИ, ми зможемо все.
Ну, і , наприкінці, хочу подякувати нашим дівчатам- журналістам! Їхні статті у газетах – можливість донести інформацію про акцію до великої кількості людей. До речі, не лише статтями допомагають дівчата. Самі загорілись доброю справою і стали частиною такого великого колективу помічників. Лєна Козимка, Люба Курій, Олена Лаврик- дякуємо! Ростик Лаб’як -респект! Ти якось завжди на другому плані, але без тебе ми нікуди б)))
Ось така у нас команда!)) Вибачте, якщо когось забула! Зголосіться! Пише на своій сторінці facebook Наталія Олійник


 
Наталочко, велика подяка тобі і всій твоїй команді, подругам, чоловікові, школярам, вчителям і всім всім хто долучився… і навіть котам, які теж приглядали за подвір”ям…
МИ НЕБАЙДУЖІ… МИ УКРАЇНЦІ…