01021 м. Київ, вул. Грушевського, 28/2, н/п 43
+38 (063) 021-69-31

Звіт про діяльність фонду за 2017 р.

2017 рік був насиченим і плідним для нас. Ми зберегли міцні стосунки з надійними друзями,  знайшли багато нових однодумців і партнерів, а головне – разом зробили корисні й добрі справи. Окремо хочеться відзначити такі знакові події у нашій діяльності в 2017 році:

  • Успішне проведення Всеукраїнського освітньо-екологічного проекту «Мрій і Дій», у якому взяли участь школи та навчальні заклади з різних куточків України, зокрема Луганської та Донецької областей. В межах проекту ми залучили спікерів, які ділилися своїми унікальними знаннями. З-поміж гостей були представники ТОВ «Бровари Вторма», Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, а також відомі письменники, психологи, журналісти, видавці.
  • Партнерство з міжнародним соціальним проектом «Книга Добра», що відбувався за підтримки Посольства Угорської Республіки та Міністерства закордонних справ України. У межах цієї масштабної співпраці п’ятеро учнів (учасників проекту «Мрій і Дій») стали переможцями й отримали можливість безкоштовного літнього відпочинку в Угорщині (оз.Веленце).Діти жваво долучилися до створення історій та малюнків про Добро в їхньому житті. Ми зібрали безцінну колекцію щирих дитячих думок з мудрістю, гідною дорослої людини! А також отримали численні відео від учнів та вчителів шкіл-учасниць проекту «Мрій і Дій» про їхні мрії на майбутнє.
  • Відвідування онкохворих дітей в Інституті раку та проведення для них творчих майстер-класів. Кожна така зустріч відбувалася за підтримки партнерів – Фонду допомоги онкохворим дітям «КРАБ» і щоразу залишала теплі спогади й емоції. Наша співпраця активно триває! Ми докладаємо всіх зусиль, щоб невдовзі ви почули від нас гарні й приголомшливі новини!

Говорячи про підсумки своєї діяльності, хтось очікує почути від нас річний звіт про кількість зібраних кришечок. Але, насправді, наша робота вимірюється не кришечками, не кілограмами і,  тим паче, не грошима. Нами було зібрано сотні усмішок,  тисячі слів вдячності, мільйони відблисків щасливих очей.

БФ «ОВЕС» продовжує розвитися у галузях   Освіти, Виховання, Екології, Спорту! Попереду ще багато заходів та проектів!

Вдячні за небайдужість! За підтримку! За силу робити Добро!

 

20172017 табл